Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DONALD BAECHLER (USA, född 1956): "Yellow House", ur sviten Some of my Subjects, signerad och numrerad Donald Baechler -01, 79/86, färgserigrafi, 76x60 cm
363989
2016-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här