Donald Baechler färgserigrafi

Donald Baechler färgserigrafi
Donald Baechler färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

DONALD BAECHLER (USA, född 1956): "Yellow House", ur sviten Some of my Subjects, signerad och numrerad Donald Baechler -01, 79/86, färgserigrafi, 76x60 cm

363989

2016-03-03