Malcolm Morley färgetsning

Malcolm Morley färgetsning
Malcolm Morley färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MALCOLM MORLEY (född 1931), "Odysseys of Enoch Series: Beach Scene", 1986, signerad och numrerad Malcolm Morley 34/69, etsning och akvatint tryckt i färger, 60x89 cm

363995

2016-03-03