Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och numrerad Olofsson, 24/30 ET, färgserigrafi, bladmått ca 46x35 cm, oramad

364008

2016-02-26