Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELGE JOHANSSON (1886-1926), "Disig vinterafton, Öland", signerad Helge Johansson 19 Öland 15, olja på duk, 46,5 x 55 cm
Smärre märken/färgbortfall
364019
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här