Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGE JOHANSSON (1886-1926), "Disig vinterafton, Öland", signerad Helge Johansson 19 Öland 15, olja på duk, 46,5 x 55 cm

Smärre märken/färgbortfall

364019

2016-02-28