Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELGE JOHANSSON (1886-1926), komposition med blommande träd och hus, signerad Helge Johansson Bullansjön 1915, olja på pannå, ca 53 x 61 cm

364021

2016-02-28