Karmstol rokokostil

Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil
Karmstol rokokostil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, vitmålad med bronserade detaljer, sitthöjd 45 cm, totalhöjd114 cm

Slitage, smärre fläckar

364030

2016-02-26