Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, skuren dekor, vitmålad med bronserade detaljer, sitthöjd 45 cm, totalhöjd114 cm
Slitage, smärre fläckar
364030
2016-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här