Klädskåp 1800/1900-tal

Klädskåp 1800/1900-tal
Klädskåp 1800/1900-tal
Klädskåp 1800/1900-tal
Klädskåp 1800/1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDSKÅP, 1800/1900-tal, avlutat furu, dörrpar, saknar inredning, låda, höjd 185, 93 x 45 cm

Avlutat, burksslitage, nyckel till lå¨dan saknas

364043

2016-02-28