Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDSKÅP, 1800/1900-tal, avlutat furu, dörrpar, saknar inredning, låda, höjd 185, 93 x 45 cm
Avlutat, burksslitage, nyckel till lå¨dan saknas
364043
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här