Carl Fagerlund lampfot

Carl Fagerlund lampfot
Carl Fagerlund lampfot
Carl Fagerlund lampfot
Carl Fagerlund lampfot
Carl Fagerlund lampfot
Carl Fagerlund lampfot

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL FAGERLUND, lampfot i klart, slipat glas, 1900-talets andra hälft, Orrefors, signerad undertill, höjd 37 cm

Smärre bruksspår

364066

2016-02-28