Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PIERO FORNASETTI, bricka, Italien, bemålad plåt, kineserad förgylld dekor, etikettmärkt Fornasetti, ca 66x45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
364067
2016-02-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner