Piero Fornasetti bricka

Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka
Piero Fornasetti bricka

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PIERO FORNASETTI, bricka, Italien, bemålad plåt, kineserad förgylld dekor, etikettmärkt Fornasetti, ca 66x45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

364067

2016-02-26