Väggspegel rokokostil

Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil
Väggspegel rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, rokokostil, bronserad och förgylld, höjd 101x43 cm

Smärre skador

364072

2016-02-26