Stig (Slas) Clesson

Stig (Slas) Clesson
Stig (Slas) Clesson
Stig (Slas) Clesson
Stig (Slas) Clesson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG (SLAS) CLAESSON, (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -60, tusch, 37X46 cm

364092

2016-03-01