Phlip von Schantz litografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med gula lökar", signerad och numrerad V. Schantz -80, 164/190, litografi, 50x75,5 cm, oramad
Kuntoraportti
364093
Päivämäärä:
2016-03-05