Phlip von Schantz litografi

Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med gula lökar", signerad och numrerad V. Schantz -80, 164/190, litografi, 50x75,5 cm, oramad

Kuntoraportti

364093

Päivämäärä:

2016-03-05