Lennart Frisk akvarell

Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell
Lennart Frisk akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART FRISK (född 1943), rådjur i landskap, signerad och daterad L Frisk -73, blandteknik, ca 28 x 35 cm

364100

2016-02-26