Kim Stensland 5 färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KIM STENSLAND (född 1958) (4) signerade och numrerade, litografier, bladstorlek 20x19, 25x30 cm

364104

2016-03-05