Bokskåp 1880-tal

Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal
Bokskåp 1880-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BOKSKÅP med vitrinöverdel, 1800-talets slut, fanerat i valnöt och valnötsrot, höjd 228, 112 x 51, nyckel finns

Omlackerad, krön saknas, invändig senare tapetsering

364116

2016-02-26