Biblioteksstege
2016-02-28
364133
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE med fyra trappor, 1900-talets andra hälft, mahogny, totalhöjd 122 cm
smärre slitage