Oljemålning med slottsmotiv

Oljemålning med slottsmotiv
Oljemålning med slottsmotiv
Oljemålning med slottsmotiv
Oljemålning med slottsmotiv
Oljemålning med slottsmotiv
Oljemålning med slottsmotiv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

A HUNTLEY (omkring 1900), Landskapsmotiv med slott, signerad och daterad a Huntley 95, olja på duk, ca 51x75 cm

Dukskador

364148

2016-02-28