Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
A HUNTLEY (omkring 1900), Landskapsmotiv med slott, signerad och daterad a Huntley 95, olja på duk, ca 51x75 cm
Dukskador
364148
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här