Lars Tärning stilleben

Lars Tärning stilleben
Lars Tärning stilleben
Lars Tärning stilleben
Lars Tärning stilleben

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär och jordgubbar, signerad och daterad Lars Tärning 03, skiktmåleri på pannå, 28,5 x 10 cm

Zustandsbeschreibung

364164

2016-02-28