Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär och jordgubbar, signerad och daterad Lars Tärning 03, skiktmåleri på pannå, 28,5 x 10 cm
Zustandsbeschreibung
364164
2016-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner