Klubbat för:
10 500 SEK
8 000 SEK
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Tecken i rörelse, olja på duk, signerad och daterad -58, 65x81 cm
Utställt: Nordiska utställningen i Lima 1959
364167
2016-02-28