Carl Otto Hultén

Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén
Carl Otto Hultén

Klubbat för:

10 500 SEK

8 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Tecken i rörelse, olja på duk, signerad och daterad -58, 65x81 cm

Utställt: Nordiska utställningen i Lima 1959

364167

2016-02-28