Fåtöljer art deco-stil

Fåtöljer art deco-stil
Fåtöljer art deco-stil
Fåtöljer art deco-stil
Fåtöljer art deco-stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal, stålrör, textilklädsel, armstöd klädda i skinn, art decostil, höjd 80, 60x80 cm

Visst slitage, snarlika klädslar

364170

2016-02-28