Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TYRA LUNDGREN (1897-1979), "Duvor med rödvinge", signerad och numrerad Tyra Lundgren 1977, färglitografi, 68 x 48 cm
364172
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här