Roland Svensson
2016-02-28
364173
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Hav, signerad Roland S, 26/285, färglitografi, ca 38x50 cm