Tyra Lundgren litografi med handkolorering

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979), "Duvan", signerad och numrerad Tyra Lundgren 1976, färglitografi med handkolorering, 152/160, med påskrift "Rehaussé en couleurs par la main de l´artiste, bladyta 66 x 46 cm

364175

2016-02-28