Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): "Le Bouquet", signerad i trycket, 21.4.54, litografi, Edition Combat pour la Paix, Copyrigt S.P.A.D.E.M.Paris ca 61x46 cm

364176

2016-02-28