Stolar 1900-talets första hälft
2016-02-28
364193
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, ek, delvis skulpterade, stoppad rygg och sits, blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Sitsar med slitage