John-Erik Franzén färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Slagsmålet, 1983, signerad och numrerad 110/175, färglitografi 20,5x69 cm, bladstorlek 29,5x77 cm

364206

2016-02-28