John-Erik Franzén litografi

John-Erik Franzén litografi
John-Erik Franzén litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942), Hands in California, 1988, signerad JEF PT (provtryck), litografi 47,5x45 cm, bladstorlek 58,5x54,5 cm, oramad

364207

2016-02-28