Roland Svensson litografier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2), "Mount Nimba Range" samt hamnbild, litografier, signerade roland S, ca 29x44cm resp. 40x22 cm
Mount Nimba saknar glas samt smärre pappersskada, den andra blekt
364215
2016-02-28