Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2), "Mount Nimba Range" samt hamnbild, litografier, signerade roland S, ca 29x44cm resp. 40x22 cm

Mount Nimba saknar glas samt smärre pappersskada, den andra blekt

364215

2016-02-28