Stegstol körsbär

Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär
Stegstol körsbär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEGSTOL, 1900-talets senare del, massiv lackerad körsbär, sitthöjd 44, uppfälld höjd 87 cm

Bruksslitage

364228

2016-02-28