Båtmodell, segelbåt

Båtmodell, segelbåt
Båtmodell, segelbåt
Båtmodell, segelbåt
Båtmodell, segelbåt
Båtmodell, segelbåt
Båtmodell, segelbåt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÅTMODELL, skärgårdskryssare "Marianne SXK", 1900-talet mitt, trä, metalldetaljer samt textilsegel, bemålad, träställning

Småskador/lagningar, torrsprickor

364229

2016-02-29