Pärmar med klockarmband
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄRMAR, 2 st., från uraffär innehållandes klockarmband i skinn av olika märken, t.e.x. Eterna, Certina, FÖRVARINGSETUI, brunt skinn, Tissot
Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal
Fuktskador
364234
2016-03-01