Pärmar med klockarmband

Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband
Pärmar med klockarmband

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRMAR, 2 st., från uraffär innehållandes klockarmband i skinn av olika märken, t.e.x. Eterna, Certina, FÖRVARINGSETUI, brunt skinn, Tissot

Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal

Fuktskador

364234

2016-03-01