Bockbord furu

Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu
Bockbord furu

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOCKBORD, 17/1800-tal, Hälsingland, furu, brunbetsat underrede, höjd 73, 164 x 82 cm

Fästpinnar saknas, bruksslitage och skador

364237

2016-02-28