Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOCKBORD, 17/1800-tal, Hälsingland, furu, brunbetsat underrede, höjd 73, 164 x 82 cm
Fästpinnar saknas, bruksslitage och skador
364237
2016-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här