Statyett Indian

Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian
Statyett Indian

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

STATYETT, indian, sannolikt irokes, 1900-talets början, patinerad brons, otydligt signerad, höjd 42 cm

Bruksspår, smärre skador, avbruten pilbåge

364238

2016-02-29