Klubbat för:
1 300 SEK
1 200 SEK
STATYETT, indian, sannolikt irokes, 1900-talets början, patinerad brons, otydligt signerad, höjd 42 cm
Bruksspår, smärre skador, avbruten pilbåge
364238
2016-02-29