Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, förgylld, 92x63 cm, tidigt 1900-tal

Smärre bortfall av förgyllning

364242

2016-02-28