Åke Holm

Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ÅKE HOLM, skulptur, Höganäs, i form av fågel, stengods, glasyr i blått, grönt och brunt, signerad Åke Holm, höjd 21 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund

364243

2016-02-28