Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, armbandsur, stål, Seamaster, ca 1967, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, datum, plexiglas, refnr: 136.012, verknr: 23723323, cal: 611, 17 jewels, diameter 32,5 mm

Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal

Ej funktionstestad, kronskruv lös, glas med repor, uppdragning fungerar ej

364256

2016-03-01