Omega armbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, Seamaster, ca 1967, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, datum, plexiglas, refnr: 136.012, verknr: 23723323, cal: 611, 17 jewels, diameter 32,5 mm
Proveniens: Callerhults Optik, Vasagatan, 1960-tal
Ej funktionstestad, kronskruv lös, glas med repor, uppdragning fungerar ej
364256
2016-03-01