Vitrinskåp i engelsk stil

Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil
Vitrinskåp i engelsk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP / BOKSKÅP med glashyllor, engelsk stil, mahognyfanér, 1900-tal, höjd ca 173, 140x45

Slitage, repor

364259

2016-03-01