Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP / BOKSKÅP med glashyllor, engelsk stil, mahognyfanér, 1900-tal, höjd ca 173, 140x45
Slitage, repor
364259
2016-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här