Albert Johansson olja
2016-03-17
364262
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson 1988, blandteknik på pannå, ca 37x56 cm