Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad och daterad Albert Johansson 1988, blandteknik på pannå, ca 37x56 cm
364262
2016-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här