Tommy Östmar oljemålning
Valmis
2016-03-17
364265
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
TOMMY ÖSTMAR(1934-2007): Komposition, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 33x42 cm