Ljusstakar Skultuna

Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna
Ljusstakar Skultuna

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULTUNA BRUK, ljusstakar, 3 par, 1800-tal, mässing, nr 16 och 18, höjd 18-19,5 cm

Smärre slitage

364269

2016-02-29