Modellfordon

Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon
Modellfordon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLFORDON, 11 st, bestående av: Dinky Supertoys, B.B.C kamerabuss 968 (med kartong), Euclid rear dump truck 965, Cole mobile crane, elevator 964 (med kartong), lastbil med plog "snow plouch". Corgi Toys Major, Lastbil med trailer nr 1137 (med kartong), brandbil 1127 (med kartong) samt Dinky Toys, brandbil 555 (med kartong), truck nr 401 (med kartong).lastbil Simca Cargo 33, lastbil Leyland Comet 418

Skador, slitage

364288

2016-02-28