Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
TOMMY HILDING (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1991 a tergo, olja på duk, 70x100 cm
Zustandsbeschreibung
Onetydligt slitage och färgbortfall
364289
2016-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner