Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

TOMMY HILDING (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad Tommy Hilding 1991 a tergo, olja på duk, 70x100 cm

Zustandsbeschreibung

Onetydligt slitage och färgbortfall

364289

2016-03-17