Kristian Krokfors

Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors
Kristian Krokfors

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med vattendrag, signerad Kristian Krokfors 86, olja på duk, ca 139x99 cm

Smärre reva

364303

2016-02-28