Små speglar

Små speglar
Små speglar
Små speglar
Små speglar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGLAR, tidigt 1900-tal, förgyllda med guld och slagmetall, högsta höjd ca 47, bredd ca 27 cm.

Slitage.

364326

2016-02-29