Jukebox Wurlitzer
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JUKEBOX WURLITZER, 1930/40-tal, brickmärkt med serienummer 512 370 avsedd för stenkakor, jukeboxen är utförd i bl a trä, höjd 138, djup 63 och bredd 80 cm, 28 stenkakor medföljer
Alla funktioner garanteras ej. Bruks- och åldersrelaterat slitage, lås skadat, ej nyckel
364346
2016-02-29