Lena Linderholm litografi
Valmis
2016-02-29
364363
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947), signerad och numrerad 1596/1750, litografi, tryckytans mått ca 72 x 55 cm