Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947), signerad och numrerad 1596/1750, litografi, tryckytans mått ca 72 x 55 cm

364363

2016-02-29