Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Ryssland 1857, spår av invändig förgyllning, höjd ca 6,5, längd 9 cm, vikt ca 60 g

Stukad, bucklor

364368

2016-02-28