Arne Jacobson sjuan karmstolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE JACOBSEN, karmstolar, 2 st., "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark 1967, stålunderrede, klädda i svart skinn, delvis märkta FRITZ HANSEN MADE IN DENMARK 1989, höjd 77 cm

Slitage, skador

364375

2016-02-28